Xiaomi | Robot Vacuum T12/E10C Side Brush
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 134.00 mm |
| Gross weight | 0.063 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 59.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum T12/E10C Side Brush |
| Tare weight (kg) | 0.051 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

